Biz Kimiz?

Kartek Aydınlatma İzmir'de 1992 yılında faaliyete geçmiş olup, firmamız kurulduğundan bugüne kaliteli ve ekonomik mamuller tasarlama ve üretme prensibini kendisine ilke edinerek bünyesinde;

     Enjeksiyon ve kesme kalıplarının tasarımını/üretimini yapmak amacıyla Kalıphane ve Enjeksiyon Bölümü, kendi teknolojisini kendi üreten, rekabetçi konumunu daha da güçlendirmek ve kalitesinin  de üstünde ürün yaratmak amacıyla, geleceğinin ve büyümesinin güvencesi olarak gördüğü AR-GE Bölümünü,

     Yaptığımız ürün ve hizmetin amacımız olan müşteri ihtiyaçlarına uygunluk derecesinin, belirlenen kalite performansını kalite standartlarıyla karşılaştırmak ve aradaki farkı bulup gidermek amacıyla Kalite Güvence Bölümünü kurmuştur.

      Üretim kapasitesini arttırarak ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak Assembleon Smd Dizgi Sistemleri, Smd Fırın, montaj bantları, kalıp tasarımı ve çizimleri için, Pro Engineer Wieldfire3 yatırımlarını gerçekleştirmiştir.

Dijital receiver, LNBF, DiSEqC switches, Multi  switches, RF modülatör, RF kontrollü prizler, RF kontrollü garaj kapı sistemleri, Regüle devreleri vb. ürünleriyle, 500 değişik TV-Video-Uydu modeline ait uzaktan kumanda, Halka ve Çanak Anten üretimini gerçekleştirerek Protokol markamızla piyasaya sunarken, Gaz Alarm Cihazı, MP Priz, Monofaze Sayaç, Trifaze Sayaç, Trifaze X5 Sayaç üretimini gerçekleştirerek LUNA markamızla piyasaya sunmuştur.

Firmamız elektronik sektöründeki başarısı ile özgün, yenilikçi ve estetik tasarım anlayışının ortaya çıkardığı yeni ürünleri; Hareket Sensörlü-Sensörsüz Armatürler, Sensörlü Aplikler, LED Paneller ve Grup Prizler, ürün kalitesi ve müşteri beklentileri esas alınıp geliştirilmiştir.Son sistem teknolojik cihaz ve makinalarla üretim yapmakta olup, gelişen kadrosuyla teknolojik gelişmeleri de sürekli takip etmektedir.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde rekabetçilerimiz içerisinde en iyisi olmaya çalışarak elektronik sektöründe örnek bir şirket olmak.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve  müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.